معرفی وبلاگ
این وبلاگ هم اخبار مربوط دانشگاه پیام نور را میگه ، هم داستان و گاه گداری هم مطالب خواندنی دیگه امیدوارم مورد قبولتون واقع بشه *************************** *************************** برای بهتر دیدن هر مطلب بر روی لینک ( ادامه مطلب ) که پایان هر قسمت آمده کلیک کنید *************************** *************************** وقتی چیزی را از دست دادی، درس گرفتن از آن را از دست نده. *************************** ***************************
دسته
پيوند ها
پايگاه هاي علمي
دانشگاه هاي ايران
ژورنال هاي شيمي
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 556230
تعداد نوشته ها : 827
تعداد نظرات : 236
فریاد ها را همه می شنوند هنر واقعی شنیدن صدای سکوت است - دکتر علی شریعتی
Rss
طراح قالب
محمدرضا عابدي

 

- ابتدا به سايت reg.pnu-club.com برويد ( توجه داشته باشيد كه به هيچ عنوان در ابتدا www وارد نكنيد)

- براي ورود به اين سيستم حتما بايد از مرورگر اينترنت اكسپلورر استفاده كنيد

- در صفحه ي باز شده بر روي عبارت ورود به سيستم كليك نماييد سيستم جامع دانشگاهي گلستان/

 - در اين لحظه صفحه ديگري باز مي شود كه بايد در آن كد امنيتي موجود در كادر را دقيقا وارد كنيد ( توجه كنيد كه اين سيستم به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است بنابراين دقيت كافي داشته باشيد

 


- پس از مشاهده صفحه ورود به سيستم نام و كلمه عبور خود را به صورت زير وارد نماييد:

 


نام عبور : 9 رقم اول شماره دانشجويي
كلمه عبور : شماره شناسنامه
تذكر : در صورت عدم ثبت شماره شناسنامه كلمه عبور برابر نام عبور خواهد بود.ساير آموزش هاي سيستم گلستان موجود در باشگاه

راهنماي تصويري و جامع اعتراض به نمرات امتحانات پايان ترم پيام نور

آموزش چگونگي نحوه ي ديدن نمرات پايان ترم دانشگاه پيام نور

راهنماي تصويري و جامع مشاهده و پرينت كارت ورود به جلسه امتحانات پايان ترم ( گزارش ۴۲۸ )

راهنماي تصويري و جامع اعلام اشكال و اعتراض به سوالات امتحانات پايان ترم پيام نور

راهنماي تصويري و جامع دريافت سوالات امتحانات پايان ترم از سيستم گلستان

آموزش جامع و تصويري چگونگي ثبت اشكال و اعتراض به سوالات امتحاني پايان ترم در سيستم دانشجويي گلستان

آموزش جامع و تصويري چگونگي مشاهده نمرات ترم تابستان دانشگاه پيام نور

آموزش چگونگي صدور كار ورود به جلسه در سيستم دانجشويي گلستان رو بصورت جامع و تصويري

آموزش هاي جامع و تصويري روش كار با قسمت هاي مختلف كاربري سيستم گلستان پيام نور

دسته ها : اخبار دانشگاه
دوشنبه 14 12 1391 11:19 بعد از ظهر

 

به گزارش دانشگاه نيوز: مهندس كيوان مراديان كوچك سرايي با بيان اينكه دانشگاه‌ها تا روز سه‌شنبه (15 اسفند ماه) براي مراجعه به سايت صندوق رفاه ارائه اسامي دانشجويان متقاضي وام‌هاي دانشجويي مهلت دارند، به درخواست دانشگاه پيام نور مبني بر افزايش اين مهلت با توجه به تعداد بالاي دانشجويان دانشگاه اشاره كرد و افزود: پرتالي كه دانشگاه‌ها اسامي دانشجويان متقاضي خود را در آن ثبت مي‌كنند، يكسان است، بنابراين اين امكان وجود ندارد كه براي يك دانشگاه زمان بيشتري اختصاص داد.

وي با اشاره به يكسان بودن پرتال ثبت تقاضاهاي دانشگاه‌ها براي وام‌هاي دانشجويي، اظهاركرد: در واقع اگر بخواهيم زمان بيشتري را به يك دانشگاه اختصاص دهيم، روند توزيع اعتبار براي كليه دانشگاه‌ها به تعويق مي‌افتد. 

وي با بيان اينكه در نيمسال دوم سال تحصيلي 92-91 اعتبار 120 ميليارد توماني به صورت علي‌الحساب براي وام‌هاي دانشجويي در نظر گرفته شده است، گفت: از اين ميزان 60 ميليارد تومان مربوط به وام شهريه، 30 ميليارد مربوط به وام تحصيلي و 30 ميليارد ديگر نيز مربوط به انواع وام‌هاي دانشجويي( وام‌هاي متمركز) است.

به گفته مراديان همچنين 24 ميليارد تومان اعتبار به عنوان ذخيره در صندوق نگهداري مي‌شود كه در اين ميان دانشگاه‌هايي كه اعتبار اوليه آنها به پايان مي‌رسد و خواستار اعتبار تكميلي هستند، مي‌توانند تا 15 اسفند ماه درخواست خود را جهت دريافت اعتبار بيشتر به صندوق رفاه ارائه كنند.

دسته ها : اخبار دانشگاه
دوشنبه 14 12 1391 11:14 بعد از ظهر

 

ثبت نام و انتخاب واحد نيمسال دوم ۹۲-۹۱ دانشگاه پيام نور با توجه به اتمام ثبت نام و عدم انتخاب واحد برخي از دانشجويان ، تمديد گرديد.

ثبت نام و انتخاب واحد نيمسال دوم ۹۲-۹۱
تا
 ۲۶ بهمن ماه ۹۱ 
تمديد گرديد

دانشجويان مي توانند در زمان حذف و اضافه ، از طريق سايت گلستان دانشگاه پيام نور اقدام به انتخاب واحد نمايند.


تاريخ حذف و اضافه
۱۹ اسفند ماه ۱۳۹۱ لغايت ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۱ خواهد بود.دانلود ليست منابع و ليست ارائه دروس نيمسال دوم 92-91 پيام نور 
قابل توجه پذيرفته شدگان فراگير ۹۱ دانشگاه پيام نور
ثبت نام و انتخاب واحد دانشجويان ورودي بهمن ۹۱ فراگير پيام نور تا ۳۰ بهمن ۹۱ به صورت غير حضوري خواهد بود و نياز به مراجعه حضوري به مراكز نيست.

دسته ها : اخبار دانشگاه
دوشنبه 14 12 1391 11:12 بعد از ظهر

 

در اطلاعيه اي كه مركز آزمون دانشگاه پيام نور صادر كرده است امكان مجدد ثبت نمرات ميان ترم نيمسال اول سال تحصيلي ۹۲-۹۱ در تاريخ ۱۴و ۱۵ اسفند ۹۱ براي مقطع كارشناسي ارشد فراهم خواهد شد.اساتيد دانشگاه پيام نور كه پيش از اين نسبت به ثبت نمرات ميان ترم دانشجويان ارشد در سيستم گلستان پيام نور اقدام نكرده اند در تاريخ اعلام شده فرصت دارند نمرات ميان ترم دانشجويان را در سيستم گلستان ثبت كنند.
متن اطلاعيه مركز آزمون دانشگاه 
پيام نور
 به شرح زير مي باشد:
"با توجه به درخواست هاي مكرر استانها ،ثبت نمره ميان ترم مقطع كارشناسي ارشد مربوط به نيمسال اول 92-91 در تاريخ 14 و 15 اسفند ماه در سيستم گلستان امكان پذير خواهد بود.ضمنا" در نيمسال هاي آتي ثبت نمره ميان ترم مطابق با تقويم آموزشي خواهد بود"
پيش از اين مهلت ثبت نمرات ميان ترم براي دانشجويان كارشناسي ۱۸ديماه و براي دانشجويان ارشد تا ۲۱ بهمن بود. با وجود اينكه امتحانات مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد هر دو در ۹ بهمن به پايان رسيد و همانگونه كه مشخص است عليرغم اينكه مهلت ثبت نمرات ميان ترم براي دانشجويان ارشد يك ماه بيشتر بوده است فرصت مجدد نيز فقط براي دانشجويان ارشد درنظر گرفته شده است.

دسته ها : اخبار دانشگاه
دوشنبه 14 12 1391 11:11 بعد از ظهر

 

انتقال درگاه اطلاع رساني تمامي دانشگاه هاي پيام نور كشور به دامنه Pnu.ac.ir
تمامي دانشگاه هاي پيام نور كشور موظف شده اند درگاه اطلاع رساني خود را به دامنه Pnu.ac.ir انتقال داده و از سيستم مركزي سيگما آنرا مديريت نمايند در همين راستا تا كنون فضاي لازم براي تمامي استانها جهت انتقال مطالب به هاست ايجاد گرديده است. نوع آدرس دهي دانشگاه هاي استاني بصورت نام استان نقطه Pnu.ac.ir مي باشد براي مثال:
Alborz.pnu.ac.ir
Bushehr.pnu.ac.ir

Fars.pnu.ac.ir

Tehran.pnu.ac.ir

kerman.pnu.ac.ir

qazvin.pnu.ac.ir

khz.pnu.ac.ir
razavi.pnu.ac.ir


دسته ها : اخبار دانشگاه
دوشنبه 14 12 1391 11:10 بعد از ظهر

 

دانشجويان در رابطه با آزمون درس جزء30 قرآن كريم براي كسب نمره 17مي توانند اين درس را تا 4 مرتبه امتحان بدهند تا نمره 17 را كسب نمايند، چنانچه دانشجويان بعد از 4مرتبه آزمون، نتوانستند نمره 17 را كسب كنند،مي توانند به آموزش مركز تحصيل خود نامه بزنند تا اين درس را برايشان حذف نمايند.

ملاك نمره كسب شده حتما بايد 17 باشه تا در معدل تاثير بذاره در غير اين صورت نمره هيچ تاثري روي معدل نداره


- منبع مورد مطالعه اين درس، جزء 30 قزآن كريم با ترجمه حضرت آيت الله مشكيني (ره) مي باشد.


دانلود(لينك اصلاح شد 28/10/91)

لينك دانلود تفسير جزء 30 قرآن كريمبفرماييد اينم از همون آدرسي كه دادين دوباره آپلود كردم دانلود quran pdf


روزگار خوش

دسته ها : اخبار دانشگاه
شنبه 12 12 1391 1:1 صبح

 

قوانين و ضوابط و شرايط انصراف از تحصيل در دانشگاه پيام نور

ترك تحصيل بدون كسب اجازه از مركز محل تحصيل انصراف از تحصيل محسوب مي شود و دانشجوي منصرف از تحصيل حق ادامه تحصيل ندارد.

در موارد استثنايي كه دانشجو ترك تحصيل خود را موجه مي داند بايد دلائل آن را حد اكثر تا زمان ثبت نام نيم سال تحصيلي بعد به مركز محل تحصيل خود ارائه دهد در صورت تاييد موجه بودن ترك تحصيل توسط شوراي آموزشي مركز آن نيمسال تحصيلي كه دانشجو بدون اطلاع ترك تحصيل كرده است باپرداخت شهريه ثابت جزو مرخصي تحصيلي وي محسوب مي شود.

دانشجويي كه بخواهد از تحصيل منصرف شود بايد در خواست انصراف خود را شخصا و به طور كتبي به اداره آموزش مركز تسليم كند اين دانشجو مجاز است فقط براي يك بار در فاصله يك ماه از تاريخ درخواست تقاضاي انصراف خود را پس بگيرد پس از انقضاي اين مهلت حكم انصراف از تحصيل وي صادر شده و دانشجو پس از آن حق ادامه تحصيل در آن دوره را ندارد .

تحصيل مجدد دانشجوي منصرف از تحصيل از طريق آزمون سراسري يا دوره هاي فراگير بر اساس ضوابط مربوط امكان پذير است .

دانشجوي منصرف از تحصيل موظف است به كليه تعهداتي كه در دوران تحصيل داشته است شخصا عمل كند.


دسته ها : اخبار دانشگاه
شنبه 12 12 1391 1:1 صبح

 

 

امروزه در اكثر سفره‌هاي ما ايرانيان، ماست همراه غذا مصرف مي‌شود و متاسفانه مردمان امروزي مانند ديگر رسوم غلط متعارف، بدون آن كه تدابير مربوطه را رعايت نمايند و از خوب و بد بودن آن آگاه باشند، آن را مصرف مي‌كنند و كودكان خود را نيز به خوردن آن تشويق و آنان را نيز به اين رويه اشتباه عادت مي‌دهند و ناخواسته به مرور زمان بر بيماري‌ها و مشكلات خود و خانواده‌شان مي‌افزايند و هرگز نمي‌فهمند كه چوب ندانم كاري‌هاي خودشان را مي‌خورند.

بايد بدانيم كه بهترين نحوه مصرف و خوردن ماست‌هاي مورد تاييد نيز چگونه مي‌باشد و در گذشته، قدما چگونه آن را مصرف مي‌كردند. بايد بدانيد كه خوردن ماست همراه با غذا توصيه نمي‌شود، چرا كه خلطي كه با خوردن ماست همراه غذاهاي پختني مخصوصاً غذاهاي گوشتي توليد مي‌شود، خلط سالمي نمي‌باشد.

ماست را در قديم همراه غذا نمي‌خورند، بلكه به صورت ميان وعده مصرف مي‌شده است. داخل ماست لبوب مانند گردو، كشمش، بادام زميني، پسته و فندق را مي‌ريختند و به صورت عصرانه يا چاشت به عنوان ميان وعده ميل مي‌كردند. با اين كار اولاً اثر بدي كه ماست خورده شده با غذا، در توليد خلط سالم دارد از بين مي‌رود (چرا كه با يك فاصله از غذا مصرف مي‌گردد)، ثانياً سردي ماست نيز گرفته مي‌شود.

 

 

دسته ها : مجله سلامت 15
دوشنبه 7 12 1391 1:51 صبح

قابل توجه دانشجويان ورودي جديد جهت ثبت نام

نكته بسيار مهم : در صورتيكه مدارك ارسالي با اصل مدارك در زمان مراجعه حضوري و تحويل مدارك ناقص يا داراي تناقض باشد ، قبولي شما در دانشگاه پيام نور ملغي مي شود .
توجه داشته باشيد تا زمان تحويل مدارك (با توجه به تاريخ مندرج در گواهي پذيرش غير حضوري ) شما دانشجو قطعي دانشگاه محسوب نمي شويد. مسئوليت تناقض و كسري مدارك تا زمان تحويل بعهده شخص پذيرفته شده مي باشد .

خلاصه مراحل پذيرش و انتخاب واحد:
الف) تكميل مشخصات و ارسال مدارك و دريافت "گزارش260"
ب) انتخاب واحد و دريافت "گزارش 101 "
ج) مراجعه حضوري مطابق با تاريخ ثبت شده در" گزارش 260" د) پرداخت شهريه مطابق با "گزارش 101"
1- پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ارشد با شناسه كاربري و گذرواژه به شرح زير وارد سيستم شويد.

شناسه كاربري: شماره داوطلبيu912 

گذرواژه : شماره ملي ( در صورتيكه در ابتداي كد ملي رقم صفر وجود داشته باشد بايد هنگام درج گذرواژه ثبت گردد.)


مثال :
شناسه كاربري: u9128703070 

گذرواژه :0611111111


دسته ها : اخبار دانشگاه
دوشنبه 7 12 1391 1:42 صبح

 

با حمد و سپاس به درگاه خداوند دانا و تواناي مطلق و با عرض تبريك و تهنيت به خواهران و برادران عزيزي كه در اين مرحله پذيرفته شده‌اند، ضرورت دارد كليه پذيرفته‌شدگان با توجه به برنامه‌زماني ثبت‌نام و با در دست داشتن مدارك ذيل در زمان مقرر با در نظر داشتن نكات اعلام شده براي ثبت‌نام به دانشگاهها و موسسات آموزش عالي ذيربط مراجعه نمايند.


الف) برنامه زماني ثبت نام از پذيرفته شدگان براساس حرف اول نام خانوادگي

روز و تاريخ ثبت نام

ترتيب حرف اول نام خانوادگي

شنبه ۵ اسفند ۹۱

الف تا س

يكشنبه ۶ اسفند ۹۱

ش تا يب) مدارك لازم براي ثبت نام
۱- هريك از پذيرفته‌شدگان مي‌بايست بر حسب مورد يكي از موارد ذيل را درزمان ثبت نام ارائه نمايند:
- اصل ‌مدرك گواهينامه دوره چهار ساله و يا شش ساله نظام قديم ‌آموزش متوسطه با مهر و امضاء مديردبيرستان و يا هنرستان به انضمام يك برگ تصوير آن كه نوع ديپلم، بخش و شهرستان محل اخذ ديپلم در آن قيد شده باشد.
- اصل مدرك و يا گواهي تحصيلي متوسطه سال ما قبل ديپلم و دو سال ما قبل ديپلم براي داوطلبان نظام قديم ‌آموزش متوسطه ويا داوطلبان داراي مدرك شش ساله نظام قديم آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدير دبيرستان و يا هنرستان با نضمام يك برگ تصوير آن كه بخش و شهرستان محل اخذ مدرك تحصيلي سال ماقبل ديپلم و دوسال ما قبل ديپلم در آن مشخص باشد.

- اصل گواهينامه پايان دوره پيش دانشگاهي يا گواهي آن (كه تا تاريخ ۱۰ دي ۹۱ اخذ شده باشد) براي داوطلبان نظام جديد آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدير مركز پيش دانشگاهي بانضمام يك برگ تصوير آن كه نوع رشته تحصيلي دوره پيش دانشگاهي، بخش و شهرستان محل اخذ مدرك پيش دانشگاهي در آن قيد شده باشد.
- اصل ‌مدرك‌و ‌ياگواهي ‌ديپلم ‌متوسطه ‌نظام‌جديدآموزش‌ متوسطه ‌و سال‌ ما قبل‌ديپلم‌ براي داوطلبان نظام جديدآموزش متوسطه با مهر و امضاء مدير دبيرستان‌و‌يا هنرستان‌بانضمام‌يك‌برگ‌ تصويرآن‌كه بخش و شهرستان‌محل اخذمدرك تحصيلي ديپلم نظام جديدوسال ما قبل ديپلم نظام جديد در آن مشخص باشد.
- اصل كارنامه تحصيلي ديپلم متوسطه نظام جديد با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش پرورش براي ديپلمه‌هاي نظام جديدآموزش متوسطه(رياضي‌فيزيك،علوم تجربي، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي).
- اصل مدرك و يا گواهي دانش آموختگان دوره‌هاي معادل (دارندگان مدرك معادل كارداني ) به شرط آن كه دوره فوق با مجوز شوراي‌ گسترش ‌آموزش‌ عالي وزارت علوم،‌ تحقيقات و فنآوري برگزار شده‌ باشد و مدارك معادل آنان مورد تاييد وزارت متبوع باشد.
تبصره : براساس ضوابط مربوط قبولي اين دسته از پذيرفته‌شدگان در مقطع بالاتر مورد تاييد مي باشد. بديهي است در صورت پذيرش در مقطع كارداني قبولي آنان لغو خواهد شد.
- اصل و يا گواهي مدرك دوره كارداني (فوق ديپلم) دانشگاهها و موسسات آموزش عالي براي پذيرفته‌شدگان داراي مدرك مذكور با قيد تاريخ اخذ مدرك ‌كارداني حداكثرتا تاريخ ۳۰ اسفند ۹۱ مشخص شده باشد، بانضمام‌ تصوير آن.
- اصل و يا گواهي مدرك دوره كارداني پيوسته آموزشكده‌هاي فني‌وحرفه‌اي وابسته به وزارت آموزش وپرورش براي پذيرفته‌شدگان داراي مدرك مذكور با قيد تاريخ اخذ مدرك ‌كارداني( حداكثرتا تاريخ ۳۰ اسفند ۹۱ ) مشخص شده باشد، بانضمام ‌تصوير آن.
تبصره: مدرك كارداني پيوسته بدون شرط معدل به جاي مدرك پيش‌دانشگاهي ملاك عمل و قابل قبول مي باشد لذا اين دسته از پذيرفته شدگان(دارندگان مدرك مذكور) مي توانند در مقطع كارشناسي به ادامه تحصيل بپردازند. بديهي است كه دروس گذرانده شده دانش آموختگان دوره فوق در صورت پذيرش در دوره كارشناسي پيوسته مطابق ماده ۶۳ آيين نامه آموزشي دوره‌هاي كارداني،‌ كارشناسي پيوسته و ناپيوسته مصوبه جلسه ۳۹۹ مورخ ۱۴ ارديبهشت ۷۶ قابل معادل سازي نمي‌باشد.
- اصل يا گواهي سال اول، دوم و سوم دبيرستان و يا هنرستان براي دارندگان مدرك دوره‌هاي كارداني پيوسته آموزشكده‌هاي فني و حرفه اي آموزش و پرورش كه در آن بخش و شهرستان محل تحصيل در آن درج شده باشد. ۲- اصل شناسنامه و يك برگ فتوكپي از تمام صفحات آن
۳- اصل كارت ملي بانضمام ۲ برگ تصوير از پشت و روي آن..
۴- شش قطعه عكس تمام رخ ۴×۳ تهيه شده درسال جاري.
۵- مدركي‌ كه ‌وضعيت ‌نظام ‌وظيفه ‌آنها را (براي برادران) با توجه ‌به ‌يكي از بند‌هاي مندرج در صفحه ۱۴۰ دفترچه راهنماي ثبت‌نام.
۶- اصل حكم مرخصي سالانه يا موافقت رسمي و بدون قيد وشرط سازمان متبوع براي كارمندان دولت.


ج) توضيحات سهميه هاي نهادي - معرفي نامه رسمي از ستاد مشترك سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و يا اداره كل امور اداري وزارت جهاد كشاورزي با امضاء و مهر هريك از روساي ارگانهاي مذكور.
مهم: هريك از معرفي‌ نامه‌هاي فوق الذكر لازم است‌ حداكثر تا قبل از انتخاب واحد براي نيمسال‌ اول ‌‌سال تحصيلي ۹۳-۱۳۹۲ توسط پذيرفته‌شدگان و يا از طريق ارگان ذيربط ‌به ‌موسسه ‌آموزش عالي تحويل و يا ارسال‌گردد، در غيراينصورت براي نيمسال اول سال‌تحصيلي ‌۹۳-۹۲ از ثبت‌نام‌ پذيرفته شده ممانعت بعمل‌ مي‌آيد، لذا لازم است پذيرفته شدگان ذينفع در اين خصوص پيگيري لازم را از موسسه آموزش عالي و ارگان ذيربط داشته باشند.


توضيح بسيار مهم:
با توجه به ادغام ارگانهاي بنياد شهيد انقلاب اسلامي، بنياد جانبازان انقلاب اسلامي و ستاد رسيدگي به امور آزادگان تحت عنوان بنياد شهيد و امور ايثارگران به اطلاع مي‌رساند داوطلباني ‌كه‌ با هر يك از سهميه‌هاي ذيل پذيرفته شده‌اند در زمان ‌ثبت نام، ملزم به ارائه فرم ‌و يا مدركي ‌در رابطه‌ با‌ تاييد سهميه ثبت‌نامي ‌خويش‌ نمي‌باشند و ملاك‌ عمل‌ براي ‌ثبت‌نام ‌از ‌آنان ‌همان ‌عنوان ‌اعلام شده از سوي سازمان سنجش مي باشد. سهميه‌ شاهد: شامل ( فرزند معظم‌ شهيد،اسير و يا مفقودالاثر، جانبازان ‌عزيز۷۰ درصد به ‌بالا، فرزند جانبازان ‌عزيز۵۰ درصد به‌ بالا ‌و فرزندان‌ عزيز آزادگان )
سهميه خانواده شهدا: شامل ( برادر، خواهر، پدر و مادر شهيد، اسير و يا مفقودالاثر)
سهميه رزمندگان: شامل همسران معظم (شهيد، اسير و يا مفقودالاثر، آزادگان عزيز، همسر جانبازان عزيز ۵۰ درصد به بالا)
سهميه جانبازان: شامل جانبازان عزيز ۲۵ الي ۶۹ درصد
سهميه آزادگان: شامل آزادگان عزيز
سهميه فرزندان و همسران جانبازان عزيز با جانبازي ۲۵ الي ۴۹ درصد: سهميه ثبت‌نامي ‌ايندسته ‌از پذيرفته‌شدگان‌ باتوجه به مناطق سه‌گانه در نظرگرفته شده است و سهميه تخصيص داده شده در گزينش نهايي به آنان با توجه به ظرفيت خالي و پرنشده سهميه شاهد علاوه بر ظرفيت درج شده در دفترچه راهنماي ثبت‌نام، در هر يك از كد رشته محل‌هاي انتخابي مي باشد.


توجه: ‌چنانچه ‌سهميه‌ پذيرفته ‌شده‌اي ازسوي‌ ‌بنياد شهيد و امور ايثارگران ‌مورد تاييد قرار نگيرد ‌مراتب‌ از سوي‌ سازمان سنجش ‌تا ‌قبل ‌از ‌شروع نيمسال اول سال تحصيلي ۹۳-۱۳۹۲ براي جلوگيري و ممانعت از تحصيل آنان به اطلاع دانشگاه ذيربط خواهد رسيد.

تذكر: پذيرفته شدگان رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه پيام‌نور علاوه بر رعايت مندرجات فوق الذكر لازم است نسبت به رعايت موارد مشروحه ذيل اقدام نمايند

پذيرفته شدگان هر يك از رشته هاي تحصيلي دانشگاه پيام نور لازم است بر اساس جدول ذيل از تاريخ، محل و نحوه ثبت‌نام رشته هاي مختلف تحصيلي دانشگاه پيام نور مطلع شوند و در زمان مقرر علاوه بر مدارك فوق الذكر مدارك ذيل را ارائه نمايند
نام نويسي از پذيرفته شدگان اين دانشگاه ‌به صورت غيرحضوري از طريق سامانه جامع دانشگاهي به آدرس http://reg.pun.ac.ir انجام خواهد شد براي اطلاع از زمان و نحوه اقدام به سايت اين دانشگاه مراجعه گردد. ۱-يكي از مدارك مورد قبول دانشگاه به شرح ذيل با توجه به شهرستان محل سكونت و يا اشتغال (براي كاركنان دولت) كه نشان‌دهنده سكونت پذيرفته شده در حوزه زير پوشش مركز دانشگاهي پيام‌نور مربوط با توجه به دفترچه راهنماي ثبت‌نام باشد.
۱-۱- محل اخــذ مدرك تحصيلي سال آخر دوره متوسطه داوطلب در شهرستان زيرپوشش مركز يا واحد دانشگاه.
۲-۱- دو سال آخر اقامت داوطلب به صورت پيوسته از تاريخ ۱ مهر ۸۹ تا ۳۱ شهريور ۹۱ در شهرستان زير پوشش مركز يا واحد دانشگاه.
۳-۱-محل تولد و سال آخر اقامت داوطلب از تاريخ ۱ مهر ۹۰ تا ۳۱ شهريور ۹۱ در شهرستان زير پوشش مركز يا واحد دانشگاه.
۴-۱-محل اشتغال حداقل تا تاريخ ۳۰ بهمن ۹۱ در شهرستان زير پوشش مركز يا واحد دانشگاه.
۲-معرفي نامه‌هاي مندرج در بند «ب» توضيحات سهميه هاي نهادي اين اطلاعيه لازم است حداكثر تا قبل از انتخاب واحد براي نيمسال اول سال تحصيلي ۹۳-۱۳۹۲ توسط ارگانهاي ذيربط براي پذيرفته شدگان با سهميه‌هاي مربوط به مركز دانشگاهي پيام‌نور محل قبولي پذيرفته شده تحويل گردد، در غير اينصورت براي نيمسال دوم سال تحصيلي مذكور از آنان ثبت نام به عمل نخواهد آمد و قبولي آنان »كان لم يكن« تلقي مي‌گردد.
۳-اصل فرم انصراف قطعي از تحصيل براي دانشجويان دانشگاهها و موسسات آموزش عالي كه به تاييد موسسه آموزش عالي محل تحصيل قبلي و اداره كل امور دانشجويان داخل ذيربط رسيده باشد.
تذكر ۱: در كليه رشته محل‌هاي مربوط به گروه‌هاي آموزشي هنر و فني و مهندسي محدوده جغرافيايي پذيرش دانشجو علاوه بر جدول شهرستان‌هاي زير پوشش مراكز و واحدهاي ذيربط به صورت بومي- استاني هم انجام شده است.
- كارمندان مراكز و واحدهاي دانشگاه پيام نور با هر وضعيت استخدامي مجاز به انتخاب رشته از مركز يا واحد محل اشتغال خود نبوده‌اند و در صورت قبولي در ساير مراكز و واحدها تقاضاي انتقال و يا مهمان شدن به مركز يا واحد محل اشتغال آنها قابل بررسي نمي‌باشد.

جهت اطلاع كليه داوطلبان:
- باتوجه به كنترلهاي متعدد و بررسي هايي كه به صور مختلف به عمل آمده، از صحت كد رشته محل قبولي اعلام شده پذيرفته شدگان، اطمينان حاصل شده است، عليهذا داوطلبان درصورتي كه منحصراً درباره كد رشته هاي انتخابي و سوالي داشته باشند ، مي توانند حداكثر تا ۱۵ اسفند ۹۱ منحصراُ از طريق سيستم پاسخگويي اينترنتي در سايت سازمان ، اقدام نمايند و از ارسال نامه پستي و مراجعه حضوري اكيداُ خودداري نمايند. بديهي است به كليه مكاتبات اينترنتي و يا امكانات كه از طريق ديگري بعد از تاريخ ۱۵ سافند ۹۱ در اين باره صورت گيرد، ترتيب اثر داده نخواهدشد. داوطلبان گرامي مي توانند سؤالات خود را با شماره تلفن هاي ۹۹-۸۸۹۲۳۵۹۵-۰۲۱ يا با بخش پاسخگوئي اينترنتي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني سازمان سنجش آموزش كشور در ميان‌ بگذارند و از مراجعه حضوري خودداري فرمايند.

دسته ها : اخبار دانشگاه
شنبه 5 12 1391 10:24 بعد از ظهر
   يك روز، زني با يك مجله در دست پيش شوهرش مي‌آيد و مي‌گويد، «عزيزم، اين مقاله فوق‌العاده است. يك فعاليتي را توضيح مي‌دهد كه هر دوي ما مي‌توانيم براي بهتر كردن ازدواجمان آن را انجام دهيم. موافقي امتحانش كنيم؟»همسرش مي‌گويد، «حتماً!»زن توضيح مي‌دهد، «اين مقاله مي‌گويد كه يك روز هر كدام از ما يك ليست جداگانه از چيزهايي درمورد همديگر كه دوست داريم تغيير دهيم تهيه كنيم. چيزهايي كه اذيتمان مي‌كنند، اشكالات كوچك و از اين قبيل. و بعد فرداي آن روز اين ليست را به همديگر بدهيم، موافقي؟»شوهر لبخند زده مي‌گويد، «موافقم!»آن روز مرد كاغذي برداشته و در اتاق نشيمن نشست. زن به اتاق خواب رفت و همان كار را كرد.روز بعد، سر ميز صبحانه، زن گفت، «شروع كنيم؟ اشكالي ندارد اگر من اول شروع كنم؟»مرد گفت، «شروع كن.»زن سه ورق درآورد. ليست بلندبالايي بود. شروع به خواندن ليستش كرد. «عزيزم اصلاً دوست ندارم وقتي…» و همينطور ليست را كه از كارهاي كوچكي درمورد همسرش كه او را اذيت مي‌كرد تشكيل شده بود، ادامه داد.مرد احساس كرد خنجري به قلبش وارد شده است. زن متوجه اين قضيه شد و پرسيد، «دوست داري ادامه بدم؟»مرد گفت، «اشكالي ندارد، ادامه بده، مي‌تونم تحمل كنم.»زن به خواندن ادامه داد.آخر كار زن گفت، «خوب تمام شد. حالا تو شروع كن.»مرد ورقي را از جيبش درآورد و گفت، «ديروز از خودم پرسيدم دوست دارم چه تغييراتي در تو ايجاد كنم. هر چقدر فكر كردم، حتي يك چيز به ذهنم نرسيد.» بعد كاغذ كه سفيدِ سفيد بود را به همسرش
شنبه 5 12 1391 10:21 بعد از ظهر
X